Sklepik Okamgnienie Busola snów II
tytuł:

Sklepik Okamgnienie Busola snów II

ilustracje: Iacopo Bruno
wydawca: Olesiejuk
ISBN: 978-83-7844-972-0
rok wydania: 2014
wydanie: pierwsze
format: 145x210
liczba stron: 248
oprawa: twarda
dodaj do koszyka
cena: 19,90 plnWysyłamy w 24h

Od kiedy rodzina Lilych zjawiła się w miasteczku, a było to na początku lata, Applecross stało się areną tajemniczych wydarzeń. Od pewnego czasu znikają owce i ktoś niszczy rybackie sieci. Finley i Aiby zaczynają podejrzewać, że to sprawka Leśnego Człowieka, który krąży po okolicy w poszukiwaniu magicznych dusz… Przyjaciele muszę odnaleźć kolejny niezwykły przedmiot – busolę z Sherwood. Nie wiedzą, że są osoby, które za wszelką cenę będą chciały im przeszkodzić. Po co przyjechał do miasteczka młody mężczyzna w lustrzanym płaszczu? I czego tak naprawdę pragnie dziwaczna Adele Babele? Jak pewnie się domyślacie, wszystko okazuje się bardziej magiczne, niż mogłoby się wydawać…

POLECAMY RÓWNIEŻ
dodaj do koszyka
cena: 29,99 pln
Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło... [więcej]
ilustracje: Iacopo Bruno
dodaj do koszyka
cena: 19,90 pln
Słyszeliście może o cudownej lampie Aladyna? Szklanych pantofelkach Kopciuszka? A o latającym dywanie? I myślicie, że magiczne przedmioty istnieją tylko w baśniach? Wobec tego jesteście w błędzie! Ale żeby się... [więcej]