20.05.2014
II małe targi z małymi książkami

 

ii małe targi

W dniach 22-25 maja odbędą się Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym. Wszystkich tych, którzy nie będą mogli w nich osobiście uczestniczyć, zapraszamy w sobotę i niedzielę (24 i 25.05) na wydawnicze "świeże bułeczki" dla dzieci. W naszej księgarni w Łodzi przy ul. Łąkowej 7A w godzinach 10-15 będzie można zapoznać się z nowościami wydawniczymi przywiezionymi prosto z targów. Dla klientów, którzy nas w tych dniach odwiedzą, przewidzieliśmy 15% rabat na wszystkie książki z naszej oferty. Warto więc rozważyć pomysł odwiedzin księgarni przed Dniem Dziecka.

Przy okazji łączymy siły z Wydawnictwem Ładne Halo, które w sobotę o godzinie 12 zaprasza do naszej siedziby na spotkanie z książką „Sklepy”. W planach jest wspólne z autorami czytanie i warsztaty plastyczne. Dzieci będą miały też okazję przetestować niedawno zrealizowaną aplikację 
„Sklepy” na specjalnie udostępnionym w księgarni phablecie Nokii.


Sklepy to propozycja dla 3,4,5-latków i rodziców, którzy chcieliby sobie przypomnieć urok niespiesznych zakupów u znajomych sklepikarzy z piekarni, rybnego czy miejscowej lodziarni. Książka i aplikacja zapraszają do odwiedzin tradycyjnych sklepów, odkrycia prostego uroku ich witryn, poznania bliżej lokalnych sklepikarzy. Dziecko, oprócz pięknych ilustracji i przydatnych informacji o sklepach, znajdzie tu też zgadywankę w formie listy zakupów i kolorowankę gdzie może zaprojektować własny sklep.

Do zobaczenia!