08.04.2020
COVID-19

 

Drodzy Klienci!

Nietypowa sytuacja związana z pandemią wymaga od nas nietypowych działań. Pracujemy według następujących zasad:
- Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 jesteśmy w księgarni. Księgarnia stacjonarna pozostaje zamknięta. Nie wpuścimy Was do środka. Zachęcamy natomiast do kontaktu telefonicznego (42) 292 00 21, 534 045 344, przez Messengera, Skype'a lub FaceTime'a. Będziemy mogli wtedy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, udzielimy porad na temat książek, potwierdzimy dostępność wybranych pozycji. W tych godzinach umożliwiamy też odbiór osobisty opłaconych zamówień.
- Zamówienia internetowe realizujemy na bieżąco. Na chwilę obecną przesyłki wysyłamy tylko za pośrednictwem InPost Paczkomat (co uważamy za najbezpieczniejszą formę) lub InPost Kurier. Przykro nam, ale aktualnie nie realizujemy wysyłek za pobraniem.
- Łodzianie! Przywracamy bezpłatną dostawę na terenie Łodzi. Zamówienia rozwozimy dwa razy w tygodniu (we wtorki i w piątki) w godzinach popołudniowych. Składając zamówienie prosimy wykorzystać pole Uwagi na wszelkie informacje, które pomogą bezpiecznie dostarczyć przesyłkę. Chętnie przekażemy Waszą przesyłkę przed blokiem/wieżowcem aby uniknąć niepotrzebnego narażania siebie i Was. Prosimy o wyrozumiałość i współpracę. Bezwzględnie prosimy o informację, jeżeli ktoś przebywa na kwarantannie.
W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie - jesteśmy elastyczni i w miarę możliwości będziemy szukać rozwiązań optymalnych.
Trzymajcie się zdrowo! #zostańwdomu